W dniach 13-14 czerwca zawodnicy z naszego klubu byli na Miedzynarodowym Turnieju Bokserskim w Zittau (Niemcy). Swoje walki miało pięć osób z naszego klubu; Amid Rzaiev, Jaromir Chruszcz, Dawid Szarek oraz Adrian Knafel i Sebastian Zając. Ola Radkowiak nie startowała, z powodu kontuzji. Poziom turnieju był dobry, dużo walk było na wysokim poziomie.
Swoje dwie walki na turnieju wygrał Amid, pokazał dobry boks. Dawid z Jaromirem mieli dobre walki, wydawało się, że wygrali, ale sędziowie zadecydowali inaczej. Adrian i Sebastian,z zaprzyjaźnionego klubu, startowali pod naszymi barwami, mimo przegranej, tez pokazali siłę i determinację.
Dziękuję też drugiemu trenerowi Bartkowi, za pomoc i wsparcie🥊💪
Gratulujemy 🥊🥊🥊