Międzynarodowy Turniej Bokserski w Zittau 13-14.06.2026

W dniach 13-14 czerwca zawodnicy z naszego klubu byli na Miedzynarodowym Turnieju Bokserskim w Zittau (Niemcy). Swoje walki miało pięć osób z naszego klubu; Amid Rzaiev, Jaromir Chruszcz, Dawid Szarek oraz Adrian Knafel i Sebastian Zając. Ola Radkowiak nie startowała, z powodu kontuzji. Poziom turnieju był dobry, dużo walk było na wysokim poziomie.
Swoje dwie walki na turnieju wygrał Amid, pokazał dobry boks. Dawid z Jaromirem mieli dobre walki, wydawało się, że wygrali, ale sędziowie zadecydowali inaczej. Adrian i Sebastian,z zaprzyjaźnionego klubu, startowali pod naszymi barwami, mimo przegranej, tez pokazali siłę i determinację.
Dziękuję też drugiemu trenerowi Bartkowi, za pomoc i wsparcie🥊💪
Gratulujemy 🥊🥊🥊

Aktualności

Zobacz, jak żyje nasz klub! Regularnie dzielimy się sukcesami naszych zawodników, relacjami z obozów treningowych oraz wewnętrznych sparingów. Śledź nasze aktualności i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w naszej społeczności!

Relacja z mistrzostw

Trenuj z najlepszymi, rywalizuj i rozwijaj się!

Nasz klub to nie tylko miejsce treningów — to dynamiczna społeczność, która regularnie startuje w zawodach, odnosząc sukcesy na ringu. Organizujemy obozy bokserskie, które wzmacniają więzi pomiędzy klubowiczami i pozwalają na intensywną pracę nad umiejętnościami. Dodatkowo, wewnętrzne sparingi dają naszym zawodnikom szansę na rozwój i doskonalenie techniki w prawdziwej rywalizacji. Z nami boks to coś więcej niż sport!